Balkónový nábytok - Tintinhal

 
 
 
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

Balkónový nábytok

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
kovový nábytok
129,00 € 159,00 €
kovový nábytok
129,00 € 159,00 €
kovový nábytok
129,00 € 159,00 €
so stolom Vitorio
295,00 €
so stolom Vitorio
349,00 €
kovový nábytok
129,00 € 159,00 €

 
 

Štýlový balkónový nábytok

Tintinhal Vám ponúka atraktívny sortiment balkónových súprav na sedenie z kvalitných materiálov v rôznych farebných prevedeniach. Je len na Vás, či dáte prednosť súprave z ratanu, železa alebo liateho hliníka. Balkónové sedenie od Tintinhal Vám poskytne štýl a komfort v jednom. Vďaka nášmu balkónovému nábytku si môžete
naplno užívať voĺné chvíle strávené na Vašom balkóne či terase v maximálnom pohodlí. K balkónovým stoličkám si môžete u nás vybrať zo širokej ponuky vkusných a odolných sedákov a taktiež zo štýlových obrusov rôznych rozmerov.

Sedenie v štýle Vintage

Nestárnuci štýl Vintage sa neustále teší veľkej obľube. Domovu dodá eleganciu no zároveň aj útulnosť. Ak patríte k milovíkom vintage nábytku môžete si u nás vybrať skladacie vintage balkónové sedenie Hannah alebo Amelia, z každej v troch farebných variáciach. Balkónová súprava sa skladá z dvoch skladacích stoličiek s ochrannými protišmykovými podložkami a okrúhleho 
stolíka, to všetko v typickej patinovej povrchovej úprave. Balkónové stoličky rovnako ako aj stolík, sú zdobené dekoratívnymi vintage ornamentmi, ktoré skrášlia Váš balkón alebo terasu. Do nášho vintage balkónového nábytku patrí taktiež vysokoodolný hliníkový set Rose.

Obľúbený ratanový nábytok

Ratanové balkónové súpravy sú dlhodobo veľmi preferované vďaka svojej odolnosti a modernému vzhĺadu. Nájdete u nás sety Piombino Vitorio a Elba Vitorio z pevnej hliníkovej konštrukcie v sivohnedej jemne melírovanej farbe.Ratanové sety sa  skladajú z dvoch stoličiek s hliníkovo-plastovými podložkami a masívneho okrúhleho stolíka s odolným hrubým sklom. Preto neváhajte a pozrite si našu ponuku kvalitného a atraktívneho balkónového nábytku.