Vešiakové steny a botníky - Tintinhal

 
 
 
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

Teraz môžete využiť jedinečnú príležitosť objednať si nábytok AMSTERDAM s 20% zľavou. 

 
 
 
 

Vešiakové steny 

Predstavte si Vaše predsiene kompletne prázdne - Vaša myseľ začne pracovať, pretože je jasné, že tam niečo nesedí. So vstupnými halami sa spája hlavne praktický nábytok ako sú vešiakové steny alebo botníky, ktoré slúžia na odkladanie najpoužívanejších vrstiev nášho šatníku. Chceme ich mať predsa po ruke - najrýchlejší spôsob, ako sa k nim dostať. Sú to zároveň kúsky odevov, ktoré si dávame na seba ako posledné. Topánky do botníkov, kabáty na vešiaky, klobúky a čiapky na hornú poličku: všetko jednoducho zabezpečený poriadok

 

Vyberte si

Rozhodnite sa správne, pretože predsiene sú vizitkou Vášho príbytku. K dipozícii v kolekcii Amsterdam vidieckeho štýlu máme jednoduché vešiakové steny s jednou skrinkou (náhrada za botník), alebo steny, ktoré sú oveľa praktickejšie - majú aj zrkadlo, malú zásuvku na rukavice alebo drobnosti a dokonca aj väčšiu skrinku. Môžete ich kombinovať aj s botníkmi, ktoré sú aj menších či väčších rozmerov s rôznou konfiguráciou zásuvok či šuflíkov. Nazrite do nášho online eshopu a vyberte si.

 

Pred kúpou je dôležité premyslieť si výber a zorganizovanie nábytku. Premerajte si priestor, ktorý máte k dispozícii a stačí už len klikať na našej webstránke s e-shopom. Neváhajte zájsť aj do našej kamennej predajne, kde si kúsky môžete prezrieť a byť si istý svojím nákupom.