Skrinky do kúpeľne - Tintinhal

 
 
 
 

 
 

Skrinky do kúpeľne

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
kúpeľňový nábytok
741,00 €
kúpeľňový nábytok
1.094,00 €
skrinka pod umývadlo
616,00 €
skrinka pod umývadlo
353,00 €
skrinka pod umývadlo
674,00 €
vysokás policami a skrinkou
427,00 €
kúpeľňový nábytok
555,00 €
kúpeľňový nábytok
515,00 €
kúpeľňový nábytok
706,00 €
kúpeľňový nábytok
439,00 €
kúpeľňový nábytok
706,00 €
skrinka do kúpelne
633,00 €

 
 

Skrinka do kúpeľne s jedným umývadlomSkrinka do kúpeľne

Krásne a užitočné zároveň. Skrinky do kúpeľne plnia v kúpeľni hneď niekoľko dôležitých funkcií. Slúčia ako podstavec pod umývadlo, odkladacia plocha na drobnosti a úložné priestory na uteráky. Využívajú miesto pod umývadlom a šikovne skrývajú všetko čo nemusí byť vidieť. Ale to nie je zďaleka všetko. V ostatnej dobe prežívajú svoju renesanciu a tešia sa mimoriadnej obľube. Dôležité je dopriať im v kúpeľni dostatok priestoru a šikovne doladiť s ostatnými prvkami a kúpeľňovými doplnkami. Kolekcia Amsterdam ponúka viacero atraktívnych modelov so skrinkami aj otvorenými policami. 

 
 

Detail vrchnej dosky skriny do kúpeľneDo posledného detailu...

Každá skrinka do kúpeľne môže byť originál. Vyberáme nie len tvar a prevedenie ale aj farbu a materiál. Všetky skrinky do kúpeľne sa vyrábajú z kvalitného borovicového dreva ale na výber je  niekoľko typov vrchnej dosky. Vrchná doska môže byť rovnaká ako telo skrinky ale vzľadom na použitie v kúpeľni sa odporúča siahnuť po dubovej alebo trendovej doske z pozinkovaným plechom. Vidiecky charakter podčiarkne patinovaná porchová úprava. Viacero modelov skriniek do kúpeľne s môže popýšiť mnohými atraktívnymi vyrezávanými detailami. Tieto dokonale vyniknú najmä zásluhou atraktívneho dvojfarebného patinovania.

 

 
 

Skrinka do kúpeľne s dvoma umývadlamiAko vybrať správnu skrinku do kúpeľne

Vybrať skrinku do kúpeľne nie je vôbec jednoduchá úloha. Pri výbere si treba všímať hneď niekoľko dôležitých vlastností. Veľkosť, ktorá býva často limitovaná rozlohou kúpeľne. Ak máte dostatok priestoru oplatí sa siahnuť po skrinke s dvoma umývadlami. Ani dizajn netreba podceňovať. Najmä vo vidiecky ladených kúpelniach býva skrinka žiadaným dominantným prvkom. Pri zariaďovaní kúpeľne treba spojiť hneď niekoľko dôležitých prvkov. Dlažba, obkladačky, doplnky, sanita. Ak chcete nechať svoju skrinku do kúpeľne vyniknúť, siahnite po jednoduchosti. Jemné pastelové farby vás určite nesklamú.