Svietidlá Tintinhal

 
 
 
 


Svietidlá

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
kovové závesné svietidlo
75,00 €
kovové svietidlo
96,00 €
kovové svietidlo
325,00 €
moderný reflektor
265,00 €
v priemyselnom štýle
128,00 €
závesné svietidlo
286,00 €
kovové závesné svietidlo
215,00 €
priemyselné svietidlo
649,00 €
veľké svietidlo
215,00 €
veľké svietidlo
598,00 €
veľké svietidlo
378,00 €
kovové svietidlo
112,00 €

 
 

Svietidlo

Exkluzívne interiérové svietidlá z ušľachtilých materiálov. Špecializujeme sa na mimoriadne hodnotné dizajnové kúsky pre náročných zákazníkov ale v našej ponuke nájdete aj cenovo veľmi dostupné ale zároveň vždy atraktívne svietidlá všetkých druhov a do každej miestnosti. Dávame si záležať na tom aby každé svietidlo, okrem svojej praktickej funkcie, spĺňalo aj žiadané dizajnové kritériá a stali sa ozdobou každej miestnosti.

Svietidlo ako stredobod pozornosti

Prvé čo si všimnete keď vojdete do miestnosti je svietidlo. V prvom rade by malo byť primerane veľké. Paradoxne urobíte menšiu chybu ak zvolíte väčšie svietidlo. Otázka: A nebude príliš veľké? nie je v tomto prípade úplne na mieste. Príliš malé svietidlo veľa vody nenamúti. V interiéri zanikne a stále budete mať pocit, že tam ešte niečo chýba. Veľkosť svietidla treba samozrejme prispôsobiť veľkosti a štýlu samotnej miestnosti. Obývacie miestnosti si vyžadujú okázalešie svietidlá ako spálne a detské izby.

Svietidlá udávajú štýl

Svietidlom vždy udávate alebo výrazne podčiarknete štýl zariadenia. Preto si treba dať na výbere svietidla vždy veľmi záležať. Uprednostňujete industriálny štýl? Siahnite po masívnom kovovom svietidle s výraznými technickými prvkami. Vidiecky štýl si vyžadaje jemnejšie línie a aspoň náznaky ornamentálneho zdobenia. Vidiecke svietidlá pozostávajú najčastejšie z jednoduchej objímky a samostatného tienidla. 

Svietidlo ako investícia

Hodnotné a kvalitné svietidlo z ušľachtilých materiálov môžete brať ako dobrú investíciu. Móda sa rýchlo mení ale dobre vybrané svietidlo má všetky predpoklady stať sa nadčasovým a zjednocujúcim prvkom interiéru. Všetky svietidlá v našej ponuke sa vyrábajú z ušľachtilých materiálov. Kov, drevo, sklo, keramika. Niektoré sú inšpirované klasickými, desaťročia overenými modelmi a mnohé z nich sa vyrábajú tradičnými technológiami podľa autentických predlôh.