Možnosti dopravy a platieb

 
 
 
Úvod > Doprava a platby
 

Doprava objednaných produktov Tintinhal

Všetky produkty Tintinhal si môžete zakúpiť v predajni Tintinhal, R1 Centrum, Rožňavská 1, Bratislava. Ak nemáte možnosť navštíviť našu predajňu, odporúčame nákup prostredníctvom e-shopu, kde sme pre vás vytvorili priaznivé podmienky.

Dopravu produktov Tintinhal zabezpečujeme niekoľkými štandardnými spôsobmi závisiacimi od celkovej sumy objednávky, objemu a váhy objednaného tovaru. Zákazník si môže môže vybrať medzi Slovenskou Poštou a osobným doručením kuriérom. V oboch prípadoch poskytujeme od nižšie uvedenej hodnoty objednávky dopravu tovaru zdarma. Minimálna hodnota objednávky je 10 €.Uvedené podmienky platia len na území SR.
 

Slovenská pošta:

platba vopred na účet alebo dobierka - platba v hotovosti pri prevzatí tovaru
celková hodnota objednávky od 10 € do 29.99 € poštovné a balné 2.50 € - listová zásielka

Pri objednávkach nad 30 € posielame balíky len prostredníctvom kuriérskej služby DPD.

príplatok za dobierku - platba pri prevzatí tovaru  - 1 €


Vzťahuje sa len na balíky zodpovedajúce štandardným podmienkam slovenskej pošty (rozmery, váha). V prípade nutnosti využitia iného spôsobu prepravy vás budeme kontaktovať. Nevzťahuje sa na nábytok.
 

Kuriérskou službou DPD:

platba vopred na účet alebo dobierka - platba v hotovosti pri prevzatí tovaru
celková hodnota objednávky od 5 € do 29,99 € doprava 3,50 €
celková hodnota objednávky od 30 € do 49,99 € doprava 2 €
celková hodnota objednávky nad 50 € doprava 0 €

príplatok za dobierku - platba pri prevzatí tovaru  - 1


Pri doprave kuriérskou službou je nevyhnutné uviesť správne telefónne číslo, ktoré bude poskytnuté kuriérovi. Uvádzajte vždy len telefónne číslo, na ktorom ste bežne zastihnuteľní. Uvádzajte adresu, na ktorej môžete prevziať zásielku v čase od 8:00 do 16:00. Deň pred odoslaním zásielky Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Doprava nábytku: 

Vzťahuje sa na väčšinu výrobkov uvedených v kategórií masívny nábytok ako aj na výrobky, ktoré nie je možné zasielať kuriérskou službou DPD z dôvodu veľkého objemu alebo vyššej hmotnosti. 

doprava nábytku pred dom 20€

Dopravu nábytku zabezpečije spravidla jeden človek (šofér). Na vyloženie tovaru z auta je nevyhnutná asistencia minimálne jednej dospelej osoby. V cene dopravy nie je zahrnutá vynáška, montáž a inštalácia tovaru.

Zasielanie do ČR:

Do ČR zasielame balíky dvoma spôsobmi:

1. prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD na dobierku (platba pri prevzatí tovaru). Minimálna hodnota objednávky - 30€.

poštovné a balné pri platbe vopred - 6 €

platí pre zásielky do 5kg. väčšie zásielky sa riešia individuálne podľa cenníkov prepravných spoločností

2. prostredníctvom spoločnosti www.zasilkovna.cz na dobierku (platba pri prevzatí tovaru). Do poznámky nezabudnite uviesť výdajné miesto, kde si chcete zásielku vyzdvihnúť. Minimálna hodnota objednávky - 30€. Maximálna hmotnosť zásielky 10 kg.

poštovné a balné - 3€  

Pri zasielaní objednávok do ČR je dobierková suma prepočítaná podľa aktuálneho kurzu NBS + 2,9%.

Dané sadzby sa vzťahujú na objednávky bytových doplnkov. Doprava pri objednávkach nábytku sa kalkuluje individuálne. 

Podmienky uplatnenia darčekovej poukážky

Darčeková poukážka sa vzťahuje na všetky produkty z kolekcie Tintinhal. Darčekovou poukážkou je možné platiť v internetovom obchode alebo v predajni Tintinhal viď. kontakt. Po objednaní darčekovej poukážky obdržíte e-mail s faktúrou a platobnými údajmi. Faktúru je potrebné uhradiť do 7 pracovných dní prevodom na účet. Darčekovú poukážku obdržíte vo formáte PDF súboru s presným popisom spôsobu uplatnenia do dvoch pracovných dní od pripísania uhradených prostriedkov na náš účet. Každú darčekovú poukážku možno uplatniť len raz. Platnosť darčekovej poukážky je 12 mesiacov od jej obdržania. V prípade objednávky darčekovej poukážky spolu s iným tovarom budú prepravné náklady stanovené podľa hodnoty tovaru po odčítaní hodnoty darčekovej poukážky z celkovej sumy viď. obchodné podmienky. Pri uplatnení darčekovej poukážky prostredníctvom internetu sa účtujú štandardné prepravné náklady na tovar viď. obchodné podmienky. Za vydanie a uplatnenie darčekovej poukážky sa neplatia žiadne ďalšie poplatky. Pri uplatnení darčekovej poukážky je nutné vyčerpať celú hodnotu jednorázovo, hodnotu darčekovej poukážky nie je možné rozdeliť na viacero nákupov. Darčekovú poukážku je možné vymeniť len za tovar, pri uplatnení nie je možné vyplatiť celú ani čiastkovú sumu v hotovosti. 

Vyhnite sa nežiadúcim problémom pri doručení tovaru

  • uveďte správne telefónne číslo
  • uveďte len telefónne číslo, na ktorom ste bežne zastihnuteľný
  • uveďte správnu e-mailovú adresu
  • tovar kuriérom si objednávajte len v prípade ak sa budete najbližších 7 dní zdržiavať na adrese uvedenej v objednávke

Doprava nábytku

Poskytujeme doprava nábytku na celom území Slovenskej republiky zdarma. Cenu dopravy do iných štátov stanovujeme individuálne.