Masívny nábytok vo vidieckom štýle

 
 
 
 

Teraz môžete využiť jedinečnú príležitosť objednať si nábytok AMSTERDAM s 20% zľavou. 

 
 


 
 

výpredaj nábytku

 
 

Masívny nábytok

Kolekcia masívneho nábytku Tintinhal pozostáva z niekoľkých atraktívnych modelových rád, ktoré ponúkajú celé spektrum interiérového nábytku. Z masívnym nábytkom Amsterdam si môžete zariadiť celý dom. Elegantnú obývačku, romantickú spálňu, atraktívnu pracovňu, útulnú detskú izbu aj praktickú kuchyňu, najmä s nádhernými kuchynskými ostrovmi. Mimoriadnej obľube sa teší aj kolekcia La Maison, tradičný masívny nábytok z mahagónového dreva, ktorý je výnimočný svojimi dokonalými tvarmi a prepracovanými detilami.

Každý model môže byť originál

Špecializujeme sa najmä na masívny nábytok s jemne alebo výrazne patinovanou povrchovou úpravou. Na prvý pohľad jednoduché patinovanie vzniká veľmi premysleným a remeselne náročným postupom nanášania niekoľkých vrstiev farby a následného patinovania. Jednotlivé druhy nábytku pôsoboa mimoriadne atraktívne ak sa farebý korpus kombinuje s dreveným topom. Potom postačí už len vybrať správne úchytky, ktoré dajú každému kúsku masívneho nábytku neobyčajný šmrnc.

Masívny nábytok do jedální

Stolovanie je dnou z najkrajších chvíľ rodinného života. Kolekcia Tintinhal ponúka rôzne druhy masívneho nábytku na zariadenie elegantných ale aj pohodlných jedální. S masívnym nábytkom Tintinhal si zariadite praktický jedálenský kút na každodenné stolovanie aj na významné životné udalosti. K zariadeniu jedální ponúkame široké výber krásnych aj praktických maličkostí na stolovanie, na bežné aj výnimočné použitie.