Fotorámiky, pestrý výber farieb, tvarov, veľkostí a materiálov

 
 
 
 

 
 


Fotoalbumy, krabice, stojany na fotky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
na postavenie
3,60 €
na postavenie
6,50 €
na postavenie
19,50 €
na postavenie
2,90 €
na postavenie/zavesenie
4,90 € 8,50 €
na postavenie
6,90 €
na postavenie
5,90 €
Kovový stojan na fotky
5,90 €

 
 

Fotorámy

Ako sa najlepšie uchovávajú spomienky? Vďaka pokročilej technológii sme schopní si najlepšie momentky v podobe fotiek zachytiť a aj vytlačiť do fyzična. Nenechávajte ich zapadnúť prachom v krabiciach, skúste im dať šancu na Vašom nočnom stolíku alebo ich naaranžujte v obývačke. 

Na výber z milióna

Pri samotnom rozhodovaní prevláda Váš vkus. Na výber je doslova milión možností. Ste zástancom klasiky v podaní drevených rámov? Nech sa páči. Ak nasledujete najnovšie trendy, niet pochýb o tom, že sa pre Vás nájdu aspoň desiatky dizajnov, ktoré majú šmrnc. Originálny spôsob organizovania spoločnej fotky sú fotorámiky na viac fotografii, ktoré riešia aj otázku spôsobu umiestnenia. Stále sa nájdu fanúšikovia minirámikov, ktoré pohladia nejednu romantickú dušu. Taktiež sú na výber stojany na fotky, s vlastným dizajnom zameraným na rámiky na postavenie. 

A na aký spôsob?

Fotorámiky sú skvelý spôsob, ako si ozdobiť Vás interiér. Možno sa na prvý pohľad nezdajú, ale oživia vnútro Vašich domovov a ktovie, možno Vám raz za čas vyčaria úsmev pri spomienke na skvelé časy. Neviete ako na to? Nechajte voľný priebeh Vašej kreativite! Nebojte sa ladiť farby s farbami Vašich fotografii, skúšajte rôzne veľkosti, strihajte, lepte, kolážujte. Alebo to nemusí byť fotografia. Pokojne to môže byť pohľadnica z čarovnej dovolenky alebo koncertné lístky či nejaký text alebo zápisok z denníka alebo knihy. Vymyslite si zaujímavú kompozíciu rámikov na stole pri gauči alebo jednoducho využite prázdny priestor na komode. Ak ste odvážni, skúste si svoje obrázky v rámikoch dať na stenu. V obľube je vyskladať si ich do nejakého tvaru - srdca, kruhu alebo inej geometrie.