Hodiny | tintinhal

 
 
 
 

 
 


Atypické hodiny

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
oválny formát
111,00 €
v tvare lietadla
107,90 €
Kovové nástenné hodiny
108,00 €
plechové
8,50 €
kovové
24,90 €
oválny formát
42,00 €
oválny formát
31,00 €
oválny formát
34,90 €
obdĺžnikový formát
84,00 €
oválny formát
65,00 €
3 ciferníky
99,00 €
štvorcový formát
99,00 €
štvorcový formát
139,00 € 207,00 €
štvorcový formát
129,00 €

 
 

Hodiny

Hodiny sú dizajnovým prvkom do interiéru, ktorý predstavuje praktickú a estetickú stránku v jednom. Ich dôležitou úlohou je informovať o presnom čase, ale zároveň môžu byť vkusným doplnkom. Významnú rolu zohrávajú v každodennom živote, no najviac sa nám spája s ručičkovými hodinami, ktoré nám tikajú doma. 

Tak ktoré Vám budú tikať?

Vďaka rôznym dizajnom sa môžu vynímať v akejkoľvek miestnosti a nepokazia, naopak skrášlia atmosféru priestoru. Záleží od vkusu a štýlu, v ktorom je byt zariadený.

V modernom interiéri vyniknú hodiny bez číslic, respektíve minimalistický štýl s ručičkami, výraznejšie zapôsobia honosné hodiny a pre milovníkov prírodných materiálov sú k dispozícii drevené hodiny. Nezávisí ale len od materiálu, či už je to dostupnejší plast alebo kvalitný hliník – treba dbať aj na ostatné faktory, ktoré ovplyvňujú estetiku okolia.

Rozhodne Váš vkus

V prvom rade ide o to, čo sa páči Vám - to je prvý impulz na rozhodnutie. Na výber máte mnoho: nástenné hodiny, stolové hodiny, vintage hodiny, retro hodiny. Hodiny na stenu sú klasikou, ktorá nezamrzí. Do štýlu s nádychom starých časov  sa hodia vintage i retro hodiny, no v našej ponuke sú aj stolové hodiny dizajnované ako nostalgia na minulé časy. Nebojte sa ani experimentovať; hodiny 2 v 1 Vás určite prekvapia svojou hravosťou!