Obliečky na vankúše - Tintinhal

 
 
 
 

 
 


Vankúše

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
35 x 55 cm
6,90 € 14,60 €
35 x 55 cm
6,90 € 14,60 €
30 x 50 cm
6,90 € 14,60 €
45 x 45 cm
6,90 € 14,60 €
45 x 45 cm
6,90 € 14,60 €

 
 

Vankúše

Vankúše sú neoddeliteľnou súčasťou našich príbytkov. Najčastejšie sa nám asociuje so spálňou, keďže bez vankúša si už náš spánok predstaviť nevieme. Dnes sú však vankúše, spolu s otstanými časťami bytového textilu, dôležitým dizajnovým prvkom, ktorý dokáže zázraky v nejednej domácnosti.

Nie je vankúš ako vankúš

Obliečky na vankúše dnes nájdete v najrôznejších podobách, o ktorých sa nám možno pred pár rokmi nesnívalo. Či už je to hrubá látka alebo klasická textilná látka, nikdy nechýba praktický zips, ktorý posunul používanie vankúšov na ďalšiu priečku. Dekoračné vankúše, ktoré často nachádzame na pohovke v spoločnej miestnosti, by boli bez potlače nudné. Pokiaľ ide o obliečky, ‘nosí’ sa hlavne originálny motív, tlačený vzor či potlač, ktoré zaručia oživenie akéhokoľvek priestoru.
Veľmi obľúbenými sa stali aj tie, ktoré kombinujú viacero štýlov a typov látok - tzv. vankúše patchwork. Spája niekoľko vzorov, materiálov a nechýba ani lemovanie, zvýrazňujúc jedinečnosť jadra obliečky. 

Výplne do vankúšov

Bez náplne by všetky obliečky boli len prázdnou schránkou. Kvalitne spracované, trvácne a jednoduché náplne do obliečok. Vnútro výplní sa skladá zo 100% polyesteru, známy svojou odolnosťou voči mikroorganizmom či nízkou navlhavosťou. Vonkajšia časť je vyrobená zo stopercentnej bavlny.