Obrusy na všetky stoly

 
 
 
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

 
 


 
 

Obrusy

Kolekcia obrusov Tintinhal oblečie všetky stoly do šarmantného vidieckeho štýlu. Obrusy na bežný deň aj na slávnostné príležitosti. Náš sortiment obrusov neustále rozširujeme o nové vzory aj rozmery. Okrem obyčajných kuchynských obrusov s pestrými vzormi nájdete v našej kolekcii hodnotné obrusy s lemovaním. Medzi najobľúbenejšie patria obrusy s olivovými či levaduľovými vzormi a romantické kvetinové motívy. Každoročne pripravujeme aj unikátnu kolekciu vianočných obrusov.

Obrusy na všetky stoly

Snažíme sa ponúknuť taký sortiment obrusov aby si u nás každý zákazník našiel ten správny rozmer. Viac ako desať veľkostí obrusov hovorí samo za seba. Štvorcové, okrúhle, obdĺžnikové obrusy ponúkame vo viacerých veľkostiach. Okrem obrusov ponúkame krátke či dlhé šerpy a štóly, ktoré oceníte najmä pri kreatívnom prestieraní. A samozrejme nesmie chýbať ani textilné prestieranie.

Kvalitné látky, najkrajšie motívy

Látky, z ktorých šijeme naše obrusy pochádzajú prevažne zo Španielska a Talianska. Obe krajiny sú tradičným výrobcom metrového textilu, čo sa odráža nie len na kvalite ale najmä na výnimočne atraktívnych vzoroch. Mimoriadne obľúbené sú obrusy na režnom podklade pripomínajúcom tradičný ľan. Ich nespornou výhodou však je neporovnateľne nižšia cena a oveľa jednoduchšia údržba. Tieto materiály pôsobia výnimočne s bavlnenou paličkovanou čipkou, ktorú nájdete na mnohých našich obrusoch.