Rohožky Tintinhal

 
 
 
 

 
 


Rohožky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
textilná
12,90 €
textilná
14,50 €

 
 

Rohožky

Rohožky pred vchodové dvere, alebo za ne, rohože do kúpeľne, kokosové rohože,.. zaplňujú interiéry. Plnia si svoju úlohu dekoračného i praktického charakteru. Rohožky nemusia byť len čierne, neutrálne alebo nezaujímavé. V našom výbere Vás doslova zavalia farby od výmyslu sveta, čím dostávajú rohožky nový význam.

Materiál rozhoduje

Aj keď nájdete i jednoduché kovové, ktoré zapadnú hlavne pred Váš vchod, sú ornamentálne zdobené a zapôsobia na každého z Vašich hostí. Zo západu sme prevzali personalizované mottá ako Welcome to our home alebo jednoduché Bienvenue - ako príjemné privítanie pred vstupom do bytu či domu. Takéto rohože sú väčšinou z textílie alebo z kokosových vlákien. Materiál z kokosových vlákien je možné nájsť už aj v interiéri bývania.

Kúpeľnové rohožky

Koberčeky do kúpeľne majú svoju zásadnú funkciu. Zabraňujú prehnane mokrým dlažbám a ľahko uschnú. Svojím spôsobom nenápadné koberčeky sú často z textilného materiálu. No čím ďalej, tým viac naberajú na svojej sláve tíkové kúpeľňové predložky. Tíkove drevo je očarujúce, dlho trvajúce a tento konkrétny dizajn si zaľúbi nejeden člen Vašej rodiny. Vďaka praktickým aplikáciám v dolnej časti sa neposunú a zabráni šmyku.