Vešiaky a držiaky na všetko, čo treba zavesiť

 
 
 
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

 
 


Stojany na všetko ostatné

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
drevený paraván
199,00 € 309,00 €
na šálky a taniere
58,90 €
kovový stolík
51,00 €
kovový
48,00 €
kuchynský doplnok
18,90 €
na šálky a taniere
29,50 €
drevený paraván
72,00 € 144,00 €
Kovový stojan na dáždniky
59,90 €
na šálky a taniere
75,50 €
Kovový paravan
99,00 € 169,00 €
Kovový stolík
62,00 €
Stojan s nádobou na fľaše
69,90 €
na zavesenie
9,90 €
Kovový stojan na fotky
5,90 €

 
 

Stojany

Široká škála typov stojanov na organizovanie poriadku. Stojany bezpečne udržia Vaše domáce bohatstvo bez akýkoľvek okolkov. Hovoríme o stojanoch na knihy, poštu či časopisy, držiaky kvetináčov, stojany na riad a iné. V každej z týchto kategórii nájdeme odlišné druhy - dizajnérska diverzita, ktorá bude príjmaná s otvorenou náručou.

Disciplinovaná krása

Stojan je vlastne spojením dvoch slov - držiak a krása. Má funkciu udržať pokope a zároveň po poriadku veci, ktoré sa ľahko roztrúsia po miestnosti, ťažko sa na obyčajnom stolíku uchovajú, no zároveň vďaka týmto organizátorským ‘schopnostiam’, dodávajú stojančeky takýmto veciam estetiku. Môžeme sa baviť o kovových stojanoch na obrúsky alebo na rolky - pomocníkov v kuchynských záležitostiach, o stojanoch na noviny a časopisy, nech sa nepotuľujú staré čísla po celej obývačke, alebo o elegantných zarážkach na knihy - retro spôsob knižnice v súčasnosti.

Náhrada za šperkovnice

Priveľa maličkých náušníc, náramkov či náhrdelníkov  sa ťažko odkladá a ešte ťažšie spätne vyhľadáva. Šperky môžu byť aj ľahko poškodené, ak sú príliš nahromadené, a tak vzniká náhrada alebo skôr doplnkový prvok - stojany na šperky. Majú originálny základ - elegantnú dámu ako vešiak, na ktorý sa dajú rôzne druhy šperkov zavesiť. Zaujímavé na týchto stojanoch je práve ich neobyčajnosť: dámy sú všakovako dekorované, upravované a nájdete veľa typov na výber.