Rôzne druhy umelých kvetov

 
 
 
Úvod > Bytové doplnky > Umelé kvety
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

 
 
Vyberte si z ponuky

Umelé hortenzie

Umelé hortenzie


Umelé ruže

Umelé ružeUmelé kvety

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
umelá
3,50 €
umelá
3,90 €
umelý kvet
6,40 €
umelý kvet
6,40 €
umelý kvet
4,90 €
Umelá gerbera
2,90 €
Umelá dahlia
2,60 €
Umelá gerbera
2,80 €
Umelá orchidea
5,60 €

 
 

Umelé kvety

Umelé kvety nie sú síce dokonalou náhradou za tie živé, majú však svoje prednosti a výhody, ktoré sa isto dajú uplatniť aj v interiéri. Ak sa Vám nechce dookola polievať kvetináč, starať sa o ne dlhú dobu a túžite sa zbaviť pocitu, že Vám onedlho kvet zvädne - umelé kvety sú Vašou odpoveďou.

Kvetinová dekorácia

Umelé kvetiny sú krásnou farebnou dekoráciou. Rozžiaria minimalistický interiér, no môžu byť aj zdôrazňovacím bodom provensálskeho či vidieckeho štýlu. Položte ich do vázy a umiestnite na svetlé miesto, pri okne alebo na stolík. Ich elegancia nesklame nikdy. Spolu s nápaditou vázou môže vzniknúť krásne kombo. Nebojte sa farby, druhy kvetov a typy dizajnových váz kombinovať - na našom webe nájdete usporiadané kvety podľa druhov a farbičky sú už na Vás. 

Predtým a teraz

Umelé kvety sa vyrábajú a vyrábali z plastu, textílie a silikónu a pre autenticitu majú často prírodný kmeň. V minulosti bola kvalita umelých rastlín nízka, hlavne ak hovoríme o ich vzhľade. Nevyzerali až tak živo, pretože sa využíval jednofarebný plast na všetky časti daného kvetu či rastliny. Našťastie, moderná doba pokročila a dnešné technológie na výrobu umelých kvetov sa zamerajú práve na autentickosť kvetín.