Sviečky Yankee Candle - Tintinhal

 
 
 
Úvod > Bytové doplnky > Yankee Candle
 

 
 


Yankee Candle

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
yankee candle
7,90 €
yankee candle
7,90 €
yankee candle
7,90 €

 
 

Sviečky Yankee Candle

Yankee Candle je ten prípad produktu, ktorý vôbec nie je treba predstavovať. Značka a rovno aj firma Yankee Candle vznikla pred skoro ako 50timi rokmi v massachusettskom zálive.

Prvýkrát uzrela svetlo sveta sviečka Yankee Candle v roku 1969, keď Michael Kittredge, zakladateľ tohto fenoménu, vytvoril darček pre svoju mamu – sviečku z roztopených voskoviek.

Kde sa skrýva ich výnimočnosť?

Sviečky sú výnimočné hlavne svojou autentickou vôňou, ktorá má základ v prírodných extraktoch a esenciálnych olejoch. Yankee Candle si našlo svojich nadšencov vďaka svojej dlhotrvácnosti – každá závisí od výrobku. Odlišujú sa veľkosťou – nájdete tu vonné vosky, čajové sviečky, vône do auta, osviežovače vzduchu alebo známe veľké sviečky v sklenených nádobách, ktoré vydržia vyše 150 hodín. Aróma týchto jedinečných sviečok nevyprcháva, práve naopak – udržia si svoju esenciu až do poslednej hodiny svojej životnosti. Svoje si nájde každý, pretože máte širokú ponuku vôní, od klasických, ako napríklad rôzne druhy ovocia, cez atmosferické, a samozrejme, nesmú chýbať vianočné.

Dlhoročné dedičstvo Yankee Candle

Tým, že si vyberiete Yankee Candle, si vyberáte dlhoročné dedičstvo majstrov so skúsenosťami a tradíciou. Yankee Candle si prešiel dlhú cestu a stále predchádza vývojom, pretože sa snaží o neustále nové možnosti a vône pre svojich zákazníkov. Tintinhal Vám preto predstavuje najnovšie a najpopulárnejšie kolekcie, od veľkých sviečok v dózach až po osviežovače vzduchu.