Drevený nábytok Halifax

 
 
 
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

Halifax

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
s dvoma zásuvkami
795,00 €
s masívnymi nohami
475,00 €
so sedákom
160,00 €
s 3 poličkami
789,00 €
s 2 skrinkami a priehradkami
626,00 €

 
 

Nábytok Halifax

Unikátna kolekcia interiérového nábytku z kvalitného mahagónového dreva. Dizajnový nábytok splní predstavy každého, kto obľubuje elegantný štýl s podtextom vidieckeho šarmu. Kriedovo biela farba s jemným patinovaním mu dodáva neodolateľný pôvab. Strohé jednoduché línie sú šikovne ukončené atraktívne tvarovanými detailami. Príborníky sú doplnené praktickými košmi z masívneho prírodného prútia. Výrazný kontrast prírodného materiálu a chladnej bielej farby umocňuje autentickú atmosféru obľúbených mediteránskych interiérov.

Kolekcia ušitá ako na mieru

Drevený nábytok Halifax predstavuje premyslenú kolekciu, v ktorej vždy nájdete ten správny model. Azda najväčší výber komôd a príborníkov dokáže splniť najnáročnejšie požiadavky na úložné priestory. Určite oceníte aj atraktívne knižnice rôznych tvarov a veľkostí, televízne aj konferenčné stolíky či jedálenské zostavy. Skrátka všetko čo by mala atraktívna kolekcia interiérového nábytku ponúkať. Každý model sa môže popýšiť vlastným originálnym dizajnom ale napriek svojej rozmanitosti majú všetky modely spoločný rukopis a možno ich výborne navzájom kombinovať.

Drevený nábytok do všetkých miestností

Zariaďovanie dreveným nábytkom Halifax je hračka. Kolekcia bola navrhnutá tak aby pri zariaďovaní ktorejkoľvek miestnosti v byte bolo na výber hneď niekoľko kombinácií. Pri zariaďovaní spální či detských izieb oceníte hneď viacero rozmerov postelí, na ktoré nadväzujú rôzne nočné stolíky a komody. Nezabudlo sa ani na klasickú šatníkovú skiňu s viacerými možnosťami úložného priestoru. Drevený nábytok halifax sa nestratí ani v predsieňach a vstupných halách. Autori kolekcie ponechali v tomto prípade širokú flexibilitu, ktorá umožní zariadiť akýkoľvek typ priestoru podľa individuálnych požiadaviek.