Vidiecky nábytok | Tintinhal

 
 
 
 

Teraz môžete využiť jedinečnú príležitosť objednať si nábytok AMSTERDAM s 20% zľavou. 

 
 


 
 

Vzorkovníky povrchových úprav vidieckeho nábytku Amsterdam

Vidiecky nábytok Amsterdam sa vyrába v širokej škále farebných odtieňov s jemným alebo výrazným patinovaním.

 
 

Príborník z kolekcie vidiecky nábytok Nábytok vidiecky Amsterdam

Mimoriadne široká kolekcia Amsterdam spĺňa všetky predpoklady pre štýlový a kvalitný vidiecky nábytok. Hravo zvládne zariadenie všetkých obytných miestností. Ponúka kompletné kuchyne aj doplnkový kuchynský nábytok ako sú kuchynské ostrovy, príborníky, kredence a pod. Knižnice, TV stolíky a konferenčné stolíky si nájdu svoje miesto v obývačke alebo pracovni, rovnako ako aj rôzne veľkosti písacích stolov. Vidiecky nábytok nemusí zostať ani pred dverami spální a detských izieb. Nezabudlo sa ani na kúpeľne v obľúbenom vidieckom štýle.

 
 

Botník z kolekcie vidiecky nábytokPoctivý vidiecky nábytok z masívneho dreva

Základnou surovinou pri výrobe vidieckeho nábytku Amsterdam je kvalitné borovicové drevo. Niektoré modely je možné kombinovať z dubovými doskami. Top z odolného dubového dreva oceníte najmä pri jedálenských stoloch a kuchynských ostrovoch. Vo vidieckych kuchyniach pôsobia autenticky aj vrchné dosky s aplikáciou pozinkovaného plechu, ktoré sa okrem atraktívneho vzhľadu môžu pochváliť aj mimoriadnou odolnosťou. Kontrastné vrchné dosky sú vítaným spestrením aj iných druhov nábytku. Komody, príborníky aj nočné stolíky môžete oživiť topom inej farby. Siahnuť môžete po drevenom tope s priznanou textúrou, ktorý podčiarkne drevený pôvod nábytku. Vidiecky nábytok Amsterdam sa dodáva kompletne zmontovaný priamo od výrobcu. 

 
 

Vitrína z kolekcie vidiecky nábytokKnižnica z kolekcie vidiecky nábytokKaždý model je originál

Vidiecky nábytok Amsterdam sa vyrába presne podľa predstáv zákazníka. Výrobca ponúka širokú paletu farieb s jemným či výrazným patinovaním. Výrazné patinovanie vzniká vrstvením dvoch kontrastných farieb a vytvára ilúziu výrazného opotrebenia. Okrem toho je možné farby navzájom kombinovať rozmanitými spôsobmi. Farebný nábyok získa na atraktivite ak kombinujete tmavší exteriér a svetejší interiér. Už malý kontrast medzi farbami dokáže prekvapiť a nábytok na prvý pohšad mimoriadne oživiť. Posledným ale nemenej dôležitým detailom na každom kúsku nábytku je kovanie. Nábytok Amsterdam uprednostňuje autentické kovové úchytky a iné doplnkové kovanie bronzovej farby s jemným patinovaním.