Provensálsky nábytok La Maison White

 
 
 
Úvod > Masívny nábytok > La Maison White
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

Provensálsky nábytok La Maison White

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
priemer 65 cm
229,00 €
s 3 zásuvkami a poličkami
669,00 €
s 3 zásuvkami
549,00 €
s béžovým poťahom
329,00 €
s 2 zásuvkami
189,00 €
Stolík so zásuvkou
179,00 €
čalúnená jedálenská stolička
329,00 €
so 4 poličkami
647,00 €
s 3 zásuvkami a poličkami
669,00 €
s 5 poličkami
669,00 €
jedálenský stôl
999,00 €
s 9 zásuvkami
755,00 €

 
 

Nábytok La Maison White

Nádherná kolekcia masívneho nábytku inšpirovaná slnečným provensálskom. Provensálsky nábytok sa v ostatných rokoch stal nie len módnym ale aj veľmi obľúbeným trendom. Ak vám prirástol k srdcu a rozhodli ste sa, že bude hrať vo vašom dome či byte prvé husle, nazabudnite, že zariaďovanie provensálskym nábytkom si vyžaduje úplne odlišný prístup ako štandartné nábytkové zostavy. Neberte ho ako celok ale pohrajte sa s každým kúskom osobitne. 

Každý kúsok má niečo do seba

Kolekcia provensálskeho nábytku sa vyhýba nudnej uniformite výrobcov tradičného nábytku a na každý kúsok hľadí ako na originál. Takto vystavaná kolekcia prináša výnimočnú pestrosť a hravosť. Tvorba každého nového modelu začína ako kresba originálneho obrazu. Načrtne sa tvar nadväzujúci na účelnosť, pridajú sa atraktívne nožičky, azda najtypickejší znak provensálskeho nábytku, a prepracované detaily privedú dielo do dokonalosti. Poslednou fázou je výber farieb alebo farebných kombinácií. Za charakteristickú farbu provensálskeho nábytku sa považuje tlmená biela. Svetlá farba a jemné patinovanie nechávajú vyniknúť tradičný dizajn. Výraznejšie pôsobí nábytok s kontrastnou vrchnou doskou, ktorá je v tomto prípade stredne hnedá s priznanou textúrou dreva.

Prečo si vybrať provensálsky nábytok

Ak hovoríme o nábytku, nemôžeme sa samozrejme obmedziť len na tvary a detaily. Nábytok by nám mal roky slúžiť a preto je na mieste zaujímať sa aj o účelnosť a kvalitu. Široká škála komôd a príručných stolíkov poskytuje priestor na uloženie všetkých drobností. Provensálsky nábytok môžete použiť do spální aj detských izieb. Výnimočne zažiari ako doplnkový nábytok v kuchyniach a umožňuje kompletné zariadenie jedální. Do obývacích izieb sú vhodné priestranné knižnice, praktické TV stolíky a pekné konferenšné stolíky. Provensálsky nábytok sa vyrába z kvalitného mahagónového dreva, ktoré je doplnené doskami MDF. Nábytok je ručne maľovaný s tradičným kovaním typickým pre provensálsky nábytok.