Masívny nábytok Oxford

 
 
 
Úvod > Masívny nábytok > Oxford Office
 

.

Dôležité upozornenie

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Tintinhal od 16.3.2020 zatvorená.

 

 Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 
 

Masívny nábytok Oxford

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
z mahagónového drva
689,00 €
z mahagónového dreva
249,00 €
z mahagónového dreva
489,00 €
kancelárska stolička
1.049,00 €
z mahagónového dreva
949,00 €
z mahagónového dreva
679,00 €
z mahagónového dreva
599,00 €
kancelárska stolička
1.049,00 €
kancelárska stolička
899,00 €
kancelárska stolička
799,00 €
kancelárska stolička
799,00 €

 
 

Masívny nábytok Oxford

 

Kolekcia masívneho nábytku s názvom Oxford je celá z mahagónového dreva. Masívny nábytok v kombinácii s mahagónom robí každý kus pefektným. Mahogánové drevo sa vyznačuje krásnou kresbou a vysokou tvrdosťou.

Prvotriedne kreslá z tejto kolekcie v štýle Chesterfield sú obohatené okrasnými nitmi. Nechýbajú ani klasické obtiahnuté gombíky, ktoré vytvárajú s koženým sedadlom dokonalú súhru. Na pracovných doskách masívnych stolov sa kombinuje polomatné lakovanie dreva s pravou kožou. Nezabudlo sa ani na úložné priestory: šikovnosť zásuviek a skriniek je dokonale vyšperkovaná mosadzným kovaním.

Masívny nábytok je výhodný hlavne pre jeho vysokú odolnosť proti akýmkoľvek poškodeniam. Zároveň má vysokú a dlhoročnú úroveň kvality bez veľkej námahy na údržbu. 

Mahagón má výnimočnú vlastnosť. Pri dlhšom spracovaní dreva, sa jednoducho vyhladí povrch a ľahko sa vyrezáva. V Oxford kolekcii môžete vidieť tieto jemné nuánsy na povrchoch nábytkov, rúčkach alebo na zásuvkách.

Trvanlivá masívnosť spojená s jedinečným vizuálom tropického dreva - to je kolekcia Oxford. 

 

Zariaďte si pracovňu

 

Z našej ponuky je možné vyskladať si rôzne kombinácie kusov nábytku. Mahagónové stoly menšej či väčšej veľkosti, využiteľné klasicky alebo z oboch strán pre dve osoby, s menšími alebo väčšími zásuvkami - ktorýkoľvek dizajn Vám zaručí elegantnosť, štýl a praktické využitie. Pohodlie Vám s istotou ponúknu čalúnené kreslá na kolieskach, ktoré sú kombinované s pravou kožou.

 

Praktické doplnky

 

Okrem kresiel a stolov odporúčame do Vašej novej kancelárie praktické doplnky. Medzi ne zaraďujeme unikátne komody s rôznym usporiadaním šuflíkov. Rovnako sú k dispozícii vitríny so sklnenými dvierkami, ktoré pôsobia klasicky a vkusne. Výnimočným kúskom je nemý sluha, ktorý je dizajnovaný podľa modelu z minulých čias .