Kuchyne - Tintinhal

 
 
 
 

 
 


Drevené kuchyne

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
dvojdielny sekretár
1.023,00 €
dvojdielny sekretár
1.354,00 €
dvojdielny príborník
1.039,00 €
kuchynský sekretár
695,00 €
dvojdielny kabinet
1.823,00 €
dvojdielny kabinet
1.925,00 €
dvojdielny kabinet
1.965,00 €
dvojdielny sekretár
1.355,00 €
dvojdielny príborník
1.564,00 €
kuchynský kredenc
927,00 €
kuchynský kredenc
696,00 €
dvojdielny príborník
1.363,00 €

 
 

Kuchynské zostavy

V kuchyni sa varí, dusí, praží.. vyvoniava a žije. Dôležitými znakmi našich kuchýň - centrum našich príbytkov - je ich funkčnosť a samozrejme, praktickosť. Správna konfigurácia skríň, zásuviek, dosiek a aj spotrebičov. Záleží aj na ich zorganizovaní, usporiadaní a kvalite. Iba vtedy hovoríme o funkčnej kuchyni, bez ktorej by to doma isto nebolo ono. 

Z histórie

Prvé kuchyne boli len miesta, ktoré sa nachádzali najblížšie k ohnisku. Pre zaujímavosť boli v starovekom Grécku budovy stavané s centrálnym priestorom, okolo ktorého boli postavené miestnosti. Nádvorie slúžilo ako jedáleň alebo kuchyňa. Dnes s postupným rozvojom kultúry i technky sú naše jedálne a kuchyne prispôsobené, a teda vo vnútri našich domov, v teple. 

Vyberte si

Kuchynské ostrovy, kuchynské linky, skrinky na sporák, klasické skrinky alebo aj barové pulty. To všetko ale aj ďalšie doplňujúce produkty do kuchynskej zostavy nájdete vo vidieckom štýle (Amsterdam). Všakovakým dizajnom sa nešetrilo a farebná škála je dostatočne pestrá na to, aby si aj ten najnáročnejší zákazník mohol vybrať z tohto online katalógu. 

 

Pred kúpou je dôležité premyslieť si výber a zorganizovanie nábytku. Premerajte si priestor, ktorý máte k dispozícii a stačí už len klikať na našej webstránke s e-shopom. Neváhajte zájsť aj do našej kamennej predajne, kde si kúsky môžete prezrieť a byť si istý svojím nákupom.