Písacie stoly - Tintinhal

 
 
 
 

 
 

Písacie stoly

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
masívny pracovný stôl
837,00 €
masívny pracovný stôl
744,00 €
dámsky pracovný stôl
541,00 €
masívny pracovný stôl
843,00 €
malý pracovný stôl
321,00 €
masívny pracovný stôl
798,00 €
masívny pracovný stôl
580,00 €
masívny pracovný stôl
492,00 €
kombinovaný pracovný stôl
454,00 €
masívny pracovný stôl
447,00 €
masívny pracovný stôl
846,00 €
malý pracovný stôl
262,00 €
masívny pracovný stôl
431,00 €
štýlový pracovný stôl
481,00 €
štýlový pracovný stôl
355,00 €
knižnica so skrinkou
1.236,00 €
štýlový pracovný stôl
481,00 €

 
 

Písací stôl z borovicového drevaVeľký či malý písací stôl?

Žiadna domáca pracovňa sa nezaobíde bez správneho písacieho stola. Veľká pracovňa či malý pracovný kút. Kolekcia Amsterdam ponúka viacero zaujímavých riešení. Veľké písacie stoly s úložnými priestormi poskytujú nie len veľkorysú pracovnú plochu ale aj pohľadovú zadnú stranu. Umiestnenie do priestoru sľubuje oveľa viac možností zariadenia domácej pracovne. Do menších pracovných kútov máme pripravené subtilné dámske písacie stoly, ktoré nezaberajú veľa miesta ale poskytujú dostatok komfortu na prácu. Odľahčená konštrukcia pôsobí v interiéri príjemne a najmä dámy ocenia malé zásuvky na čokoľvek.

 
 

Vrchná doska písacieho stolaAkú zvoliť pracovnú dosku

Pri písacom stole dosť podstatná záležitosť. Doska z borovicového dreva, z ktorého sa vyrába nábytok z kolekcie Amsterdam, sa môže pomerne rýchlo poškodiť alebo opotrebovať. Najmä ak plánujete používať svoj písací stôl dennodenne, stojí za námahu pouvažovať o trvanlivejšej a možno aj atraktívnejšej stolovej doske. Ponúka sa hneď niekoľko zaujímavých možností. Pracovná doska z brúseného borovicového dreva s výrazným patinovaním pôsobí mimoriadne atraktívne a postupné opotrebenie pôsobí ako súčasť patiny. Trvanlivejšie sú dosky z dubového dreva s rôznymi odtieňmi.

 
 

Dámske stoly na písanie

Dlhé štíhle nohy a malé zásuvky na cennosti. Dámske písacie stoly, ktoré už zďaleka nie sú len doménov dám, sa uplatnia v každom interiéri. Dnešná moderná doba, keď nám na prácu postačí malý notebook a jedno pero, im dáva jednoznačne zelenú. Malé písacie stoly dokážu dokonale skĺbiť potreby súčasnej rodiny a zároveň si zachovať svoj vidiecky štýl. Romanticky tvarované alebo vyrezávané nohy a mnoho iných zaujímavých detailov podčiarkne atraktívne patinovanie alebo originálna farebná kombinácia. Tradičná nádstavba vám umožní upratať všetky maličkosti a mať vždy poruke všetko čo potrebujete.