Kúpelne - Tintinhal

 
 
 
Úvod > Masívny nábytok > Amsterdam > Kúpeľňové skrinky
 

 
 

Kúpeľňové skrinky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
kúpeľňový nábytok
741,00 €
kúpeľňový nábytok
1.094,00 €
skrinka pod umývadlo
616,00 €
skrinka pod umývadlo
353,00 €
skrinka pod umývadlo
674,00 €
vysokás policami a skrinkou
427,00 €
kúpeľňový nábytok
555,00 €
kúpeľňový nábytok
515,00 €
kúpeľňový nábytok
706,00 €
kúpeľňový nábytok
439,00 €
kúpeľňový nábytok
706,00 €
skrinka do kúpelne
633,00 €

 
 

Kúpelne

Kúpelne z kolekcie Amsterdam zaujmú hneď na prvý pohľad hlavne svojím provensálskym vzhľadom. Sú výrazné a ulahodia ktorémukoľvek oku. Kúpelne sa nám asociujú s čistotou a najmä praktickosťou. Vidiecky štýl Amsterdam ponúka aj veľké množstvo odkladného priestoru v podobe skriniek. Sú špecifické aj veľkosťou - na dosky sa zmestia dokonca aj dve umývadlá. Zloženie tohto nábytku je rôzne - či už sa kombinujú skrinky so zásuvkami, aj skirnky s policami alebo môžeme ostať čisto pri skrinkách. 

Kúpelne predtým 

Kedysi neboli kúpelne až takou samozrejmosťou. Boli výsadou hlavne bohatších, napriek tomu, že vynález spŕch vynašli už v antike. Prvé dnešku podobajúce sa kúpeľne obsahovali vaňu na nožičkách, ktoré vidíme v súčasnosti hlavne v kinematografii a zažívajú druhý boom, toaletu, umývadlo a biele ladenie farieb. Dôležité bolo veľké okno ako prísun čerstvého vzduchu.

Vyberte si

Pri rozhodovaní sa nezabúdajte na dôležité faktory: farba, dizajn a vkus. Záleží na každom z týchto bodov, aby ste mali pefektne zariadenú miestnosť pre hygienu. 

 

Pred kúpou je dôležité premyslieť si výber a zorganizovanie nábytku. Premerajte si priestor, ktorý máte k dispozícii a stačí už len klikať na našej webstránke s e-shopom. Neváhajte zájsť aj do našej kamennej predajne, kde si kúsky môžete prezrieť a byť si istý svojím nákupom.