Vitríny - Tintinhal

 
 
 
 

 
 

DREVENÉ VITRÍNY

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
knižnica so sklom
832,00 €
knižnica so sklom
640,00 €
dvojdielna vitrína
917,00 €
polica so skrinkou
knižnica so sklom
874,00 €
dvojdielna vitrína
1.047,00 €
dvojdielna vitrína
1.146,00 €
knižnica so sklom
503,00 €
dvojdielna vitrína
981,00 €
dvojdielna vitrína
600,00 €
skrinka so sklom
427,00 €
skrinka so sklom
789,00 €
knižnica so sklom
597,00 €
dvojdielna virína
1.352,00 €
dvojdielna vitrína
850,00 €
dvojdielna vitrína
985,00 €
knižnica so sklom
527,00 €
vitrína zo zásuvkami
839,00 €
knižnica zo zásuvkami
639,00 €
vitrína so skrinkou
782,00 €
knižnica so sklom
754,00 €
knižnica so sklom
423,00 €
knižnica so sklom
678,00 €
knižnica so sklom
666,00 €

 
 

Drevená vitrína s atraktívnym kovanímDrevená vitrína so skrinkouDrevené vitríny opäť na výslní

Azda preto, že nepatria k presne definovateľným kúskom, považujeme drevené vitríny za dizajnovo mimoriadne širokú skupinu nábytku. Drevené vitríny môžu mať naozaj rozmanité tvary a veľkosti. Vitríny so zásuvkami, skrinkami, otvorenými policami alebo ich vzájomnou kombináciou sú vždy dizajnovo veľmi originálnymi modelmi. Takéto drevené vitríny môžeme použiť na všestranné účely a pri zariaďovaní domu či bytu sa ponúka ich mimoriadne kreatívne použitie. Tak či onak, drevené vitríny s kolekcie Amsterdam sú predurčené stať sa dominantou vidieckej obývačky či pracovne či pracovne. Vyrábajú sa z kvalitného masívneho borovicového dreva, hneď v niekoľkých atraktívnych modelových radách. 

 
 

Drevená vitrína zo zadným presklenímRozprávajú príbehy

Vitríny v dome si zvyčajne naplníme alebo doslova vyzdobíme tým čo sa nám páči alebo na čom nám záleží. Drevená vitrína sa stane výkladnou skriňou našej osobnosti. Predmety, z ktorých vyžarujú spomienky, zmenia náš dom na skutočný domov. Z vitríny si môžeme prečítať príbeh rodiny alebo človeka, ktorý tak často obdivujeme v dobových interiéroch. Ak máte zujímavú zbierku alebo ste získali hodnotné ocenenia určite patria do vitríny. Drevená vitrína rozžiari detské očká, ktoré obdivujú predmety opradené spomienkami ale predsa na ne nemôžu siahnuť ako by to bola pomyslená rozprávková trinásta komnata.

 
 

Drevená vitrína s kontrastným pozadímDrevená vitrína s bielym interiéromDrevené vitríny v interiéri 

Klasické vitríny sú nenahraditeľnou súčasťou vidieckeho interiéru. Typickou vlastnosťou vidieckeho nábytku je jeho výrazná masívnosť, ktorá nás môže pri zariaďovaní poriadne potrápiť. A práve tu by sme mali siahnuť po vitríne. Môže byť rovnako masívna ako iné kúsky nábytku ale v interiéry pôsobí oveľa lahšie a vzdušnejšie. Vďačí za to čiastočnému alebo úplnemu preskleniu. Elegantne pôsobia najmä drevené vitríny so sklenenou zadnou stenou, ktoré môžeme kreatívne použiť aj v priestore. Nad štýlom a prevedením vitríny sa oplatí poriadne popremýšľať. Nespornou výhodou je ak viete no čo bude vitrína slúžiť. Podľa toho si môžete vybrať vnútornú či vonkajšiu farbu, veľkosť aj typ presklenia drevenej vitríny.